UKS "Chrobry" Drzonowo

Terminarz rozgrywek Trampkarzy

Terminarz rozgrywek ligi: KOSZALIN: II LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ GRUPA 3

RUNDA II



Kolejka 10 w dniach 02-04-2016/03-04-2016

46 Rasel Dygowo - Wybrzeże Biesiekierz 2016-04-02 13:00    
47 Astra Ustronie Morskie - UKS Unia Białogard 2016-04-02 13:00    
48 CHROBRY DRZONOWO - Redłovia Redło 2016-04-02 13:00    
49 FCSM Kołobrzeg - AP TECHNIK ŚWIDWIN 2016-04-02 13:00    
50 Olimp Gościno - Pogoń Połczyn Zdrój 2016-04-02 13:00    


Kolejka 11 w dniach 09-04-2016/10-04-2016

51 Rasel Dygowo - Olimp Gościno 2016-04-09 13:00    
52 Pogoń Połczyn Zdrój - FCSM Kołobrzeg 2016-04-09 13:00    
53 AP TECHNIK ŚWIDWIN - CHROBRY DRZONOWO 2016-04-09 13:00    
54 Redłovia Redło - Astra Ustronie Morskie 2016-04-09 13:00    
55 UKS Unia Białogard - Wybrzeże Biesiekierz 2016-04-09 13:00    


Kolejka 12 w dniach 16-04-2016/17-04-2016

56 Rasel Dygowo - UKS Unia Białogard 2016-04-16 13:00    
57 Wybrzeże Biesiekierz - Redłovia Redło 2016-04-16 13:00    
58 AP TECHNIK ŚWIDWIN - Astra Ustronie Morskie 2016-04-16 13:00    
59 CHROBRY DRZONOWO - Pogoń Połczyn Zdrój 2016-04-16 13:00    
60 FCSM Kołobrzeg - Olimp Gościno 2016-04-16 13:00    


Kolejka 13 w dniach 23-04-2016/24-04-2016

61 FCSM Kołobrzeg - Rasel Dygowo 2016-04-23 13:00    
62 Olimp Gościno - CHROBRY DRZONOWO 2016-04-23 13:00    
63 Pogoń Połczyn Zdrój - Astra Ustronie Morskie 2016-04-23 13:00    
64 AP TECHNIK ŚWIDWIN - Wybrzeże Biesiekierz 2016-04-23 13:00    
65 Redłovia Redło - UKS Unia Białogard 2016-04-23 13:00    


Kolejka 14 w dniach 30-04-2016/01-05-2016

66 Rasel Dygowo - Redłovia Redło 2016-04-30 13:00    
67 UKS Unia Białogard - AP TECHNIK ŚWIDWIN 2016-04-30 13:00    
68 Wybrzeże Biesiekierz - Pogoń Połczyn Zdrój 2016-04-30 13:00    
69 Astra Ustronie Morskie - Olimp Gościno 2016-04-30 13:00    
70 CHROBRY DRZONOWO - FCSM Kołobrzeg 2016-04-30 13:00    


Kolejka 15 w dniach 07-05-2016/08-05-2016

71 CHROBRY DRZONOWO - Rasel Dygowo 2016-05-07 13:00    
72 FCSM Kołobrzeg - Astra Ustronie Morskie 2016-05-07 13:00    
73 Olimp Gościno - Wybrzeże Biesiekierz 2016-05-07 13:00    
74 Pogoń Połczyn Zdrój - UKS Unia Białogard 2016-05-07 13:00    
75 AP TECHNIK ŚWIDWIN - Redłovia Redło 2016-05-07 13:00    


Kolejka 16 w dniach 14-05-2016/15-05-2016

76 Rasel Dygowo - AP TECHNIK ŚWIDWIN 2016-05-14 13:00    
77 Redłovia Redło - Pogoń Połczyn Zdrój 2016-05-14 13:00    
78 UKS Unia Białogard - Olimp Gościno 2016-05-14 13:00    
79 Wybrzeże Biesiekierz - FCSM Kołobrzeg 2016-05-14 13:00    
80 Astra Ustronie Morskie - CHROBRY DRZONOWO 2016-05-14 13:00    


Kolejka 17 w dniach 21-05-2016/22-05-2016

81 Astra Ustronie Morskie - Rasel Dygowo 2016-05-21 13:00    
82 CHROBRY DRZONOWO - Wybrzeże Biesiekierz 2016-05-21 13:00    
83 FCSM Kołobrzeg - UKS Unia Białogard 2016-05-21 13:00    
84 Olimp Gościno - Redłovia Redło 2016-05-21 13:00    
85 Pogoń Połczyn Zdrój - AP TECHNIK ŚWIDWIN 2016-05-21 13:00    


Kolejka 18 w dniach 28-05-2016/29-05-2016

86 Rasel Dygowo - Pogoń Połczyn Zdrój 2016-05-28 13:00    
87 AP TECHNIK ŚWIDWIN - Olimp Gościno 2016-05-28 13:00    
88 Redłovia Redło - FCSM Kołobrzeg 2016-05-28 13:00    
89 UKS Unia Białogard - CHROBRY DRZONOWO 2016-05-28 13:00    
90 Wybrzeże Biesiekierz - Astra Ustronie Morskie 2016-05-28 13:00    


Terminarz rozgrywek ligi: KOSZALIN: II LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ GRUPA 3
 
RUNDA I
 
 
 
Kolejka 1 w dniach 05-09-2015/06-09-2015
 
1 Wybrzeże Biesiekierz - Rasel Dygowo 2015-09-05 13:00
2 UKS Unia Białogard - Astra Ustronie Morskie 2015-09-05 13:00
3 Redłovia Redło - CHROBRY DRZONOWO 2015-09-05 13:00
4 AP TECHNIK ŚWIDWIN - FCSM Kołobrzeg 2015-09-05 13:00
5 Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Gościno 2015-09-05 13:00
 
 
Kolejka 2 w dniach 12-09-2015/13-09-2015
 
6 Olimp Gościno - Rasel Dygowo 2015-09-12 13:00
7 FCSM Kołobrzeg - Pogoń Połczyn Zdrój 2015-09-12 13:00
8 CHROBRY DRZONOWO - AP TECHNIK ŚWIDWIN 2015-09-12 12:00
9 Astra Ustronie Morskie - Redłovia Redło 2015-09-12 13:00
10 Wybrzeże Biesiekierz - UKS Unia Białogard 2015-09-12 13:00
 
 
Kolejka 3 w dniach 19-09-2015/20-09-2015
 
11 UKS Unia Białogard - Rasel Dygowo 2015-09-19 13:00
12 Redłovia Redło - Wybrzeże Biesiekierz 2015-09-19 13:00
13 Astra Ustronie Morskie - AP TECHNIK ŚWIDWIN 2015-09-19 13:00
14 Pogoń Połczyn Zdrój - CHROBRY DRZONOWO 2015-09-19 13:00
15 Olimp Gościno - FCSM Kołobrzeg 2015-09-19 13:00
 
 
Kolejka 4 w dniach 26-09-2015/27-09-2015
 
16 Rasel Dygowo - FCSM Kołobrzeg 2015-09-26 13:00
17 CHROBRY DRZONOWO - Olimp Gościno 2015-09-26 12:00
18 Astra Ustronie Morskie - Pogoń Połczyn Zdrój 2015-09-26 13:00
19 Wybrzeże Biesiekierz - AP TECHNIK ŚWIDWIN 2015-09-26 13:00
20 UKS Unia Białogard - Redłovia Redło 2015-09-26 13:00
 
 
Kolejka 5 w dniach 03-10-2015/04-10-2015
 
21 Redłovia Redło - Rasel Dygowo 2015-10-03 13:00
22 AP TECHNIK ŚWIDWIN - UKS Unia Białogard 2015-10-03 13:00
23 Pogoń Połczyn Zdrój - Wybrzeże Biesiekierz 2015-10-03 13:00
24 Olimp Gościno - Astra Ustronie Morskie 2015-10-03 13:00
25 FCSM Kołobrzeg - CHROBRY DRZONOWO 2015-10-04     15;00
 
 
Kolejka 6 w dniach 10-10-2015/11-10-2015
 
26 Rasel Dygowo - CHROBRY DRZONOWO 2015-10-11      13;00
27 Astra Ustronie Morskie - FCSM Kołobrzeg 2015-10-10 13:00
28 Wybrzeże Biesiekierz - Olimp Gościno 2015-10-10 13:00
29 UKS Unia Białogard - Pogoń Połczyn Zdrój 2015-10-10 13:00
30 Redłovia Redło - AP TECHNIK ŚWIDWIN 2015-10-10 13:00
 
 
Kolejka 7 w dniach 17-10-2015/18-10-2015
 
31 AP TECHNIK ŚWIDWIN - Rasel Dygowo 2015-10-17 13:00
32 Pogoń Połczyn Zdrój - Redłovia Redło 2015-10-17 13:00
33 Olimp Gościno - UKS Unia Białogard 2015-10-17 13:00
34 FCSM Kołobrzeg - Wybrzeże Biesiekierz 2015-10-17 13:00
35 CHROBRY DRZONOWO - Astra Ustronie Morskie 2015-10-17     12;00
 
 
Kolejka 8 w dniach 24-10-2015/25-10-2015
 
36 Rasel Dygowo - Astra Ustronie Morskie 2015-10-24 13:00
37 Wybrzeże Biesiekierz - CHROBRY DRZONOWO 2015-10-24 13:00
38 UKS Unia Białogard - FCSM Kołobrzeg 2015-10-24 13:00
39 Redłovia Redło - Olimp Gościno 2015-10-24 13:00
40 AP TECHNIK ŚWIDWIN - Pogoń Połczyn Zdrój 2015-10-24 13:00
 
 
Kolejka 9 w dniach 07-11-2015/08-11-2015
 
41 Pogoń Połczyn Zdrój - Rasel Dygowo 2015-11-07 13:00
42 Olimp Gościno - AP TECHNIK ŚWIDWIN 2015-11-07 13:00
43 FCSM Kołobrzeg - Redłovia Redło 2015-11-07 13:00
44 CHROBRY DRZONOWO - UKS Unia Białogard 2015-11-07     12;00
45 Astra Ustronie Morskie - Wybrzeże Biesiekierz 2015-11-07 13:00