UKS "Chrobry" Drzonowo

Rozgrywki trampkarzy

 
  OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
         
1.Sokół Karlino
4
12
4
0
0
29:4
3
0
0
25:3
1
0
0
4:3
0
0
0
0:3
2.GMLKS Głaz Tychowo
4
12
4
0
0
17:1
1
0
0
9:0
3
0
0
8:0
0
0
0
0:0
3.Uczniowski Klub Sportowy Unia Białogard
4
9
3
0
1
17:7
2
0
1
7:5
1
0
0
10:5
0
0
0
0:5
4.CHROBRY DRZONOWO
4
9
3
0
1
16:9
1
0
1
5:4
2
0
0
11:4
0
0
0
0:4
5.Kotwica Kołobrzeg
4
6
2
0
2
15:12
0
0
2
3:11
2
0
0
12:11
0
0
0
0:11
6.Astra Ustronie Morskie
4
4
1
1
2
16:11
0
1
1
4:5
1
0
1
12:5
0
0
0
0:5
7.AP TECHNIK ŚWIDWIN
4
3
1
0
3
7:10
1
0
1
7:1
0
0
2
0:1
0
0
0
0:1
8.Pogoń Połczyn Zdrój
4
1
0
1
3
9:29
0
0
2
5:14
0
1
1
4:14
0
0
0
0:14
9.Olimp Gościno
3
0
0
0
3
3:20
0
0
1
1:10
0
0
2
2:10
0
0
0
0:10
10.Fala ABFrost Gąski
3
0
0
0
3
0:26
0
0
1
0:10
0
0
2
0:10
0
0
0
0:10

Kolejka 1 w dniach 05-09-2015/06-09-2015

1 Wybrzeże Biesiekierz - Rasel Dygowo 2015-09-05 13:00   1 : 8
2 UKS Unia Białogard - Astra Ustronie Morskie 2015-09-06 13:00   3 : 0
3 Redłovia Redło - CHROBRY DRZONOWO 2015-09-05 13:00   7 : 1
4 AP TECHNIK ŚWIDWIN - FCSM Kołobrzeg 2015-09-06 12:00   2 : 1
5 Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Gościno 2015-09-05 11:00   11 : 1
 

Kolejka 2 w dniach 12-09-2015/13-09-2015

6 Olimp Gościno - Rasel Dygowo 2015-09-13 13:00   2 : 7
7 FCSM Kołobrzeg - Pogoń Połczyn Zdrój 2015-09-13 15:00   1 : 0
8 CHROBRY DRZONOWO - AP TECHNIK ŚWIDWIN 2015-09-12 12:00   0 : 7
9 Astra Ustronie Morskie - Redłovia Redło 2015-09-13 13:00   5 : 2
10 Wybrzeże Biesiekierz - UKS Unia Białogard 2015-09-12 13:00   0 : 10
 


Kolejka 3 w dniach 19-09-2015/20-09-2015

11 UKS Unia Białogard - Rasel Dygowo 2015-09-20 13:00   3 : 1
12 Redłovia Redło - Wybrzeże Biesiekierz 2015-09-19 13:00 Redło prze.  
13 Astra Ustronie Morskie - AP TECHNIK ŚWIDWIN 2015-09-20 13:00   1 : 0
14 Pogoń Połczyn Zdrój - CHROBRY DRZONOWO 2015-09-19 13:00   11 : 2
15 Olimp Gościno - FCSM Kołobrzeg 2015-09-19 13:00   0 : 13


Kolejka 4 w dniach 26-09-2015/27-09-2015

16 Rasel Dygowo - FCSM Kołobrzeg 2015-09-25 18:00   1 : 5
17 CHROBRY DRZONOWO - Olimp Gościno 2015-09-26 12:00   3 : 0 V
18 Astra Ustronie Morskie - Pogoń Połczyn Zdrój 2015-09-27 13:00   4 : 2
19 Wybrzeże Biesiekierz - AP TECHNIK ŚWIDWIN 2015-09-26 13:00   0 : 9
20 UKS Unia Białogard - Redłovia Redło 2015-09-27 13:00   9 : 1
 


Kolejka 5 w dniach 03-10-2015/04-10-2015

21 RedĹ‚ovia RedĹ‚o - Rasel Dygowo 2015-10-03 13:00   2 : 10
22 AP TECHNIK ĹšWIDWIN - UKS Unia BiaĹ‚ogard 2015-10-03 11:00   0 : 4
23 PogoĹ„ PoĹ‚czyn ZdrĂłj - WybrzeĹźe Biesiekierz 2015-10-03 13:00   4 : 1
24 Olimp GoĹ›cino - Astra Ustronie Morskie 2015-10-03 13:00   0 : 9
25 FCSM KoĹ‚obrzeg - CHROBRY DRZONOWO 2015-10-04 15:00   18 : 2
 

Kolejka 6 w dniach 10-10-2015/11-10-2015

26 Rasel Dygowo - CHROBRY DRZONOWO 2015-10-11 13:00   18 : 2
27 Astra Ustronie Morskie - FCSM Kołobrzeg 2015-10-11 13:00   2 : 4
28 Wybrzeże Biesiekierz - Olimp Gościno 2015-10-10 13:00   2 : 3
29 UKS Unia Białogard - Pogoń Połczyn Zdrój 2015-10-11 13:00   2 : 0
30 Redłovia Redło - AP TECHNIK ŚWIDWIN 2015-10-10 13:00   0 : 11
 

Kolejka 8 w dniach 24-10-2015/25-10-2015

36 Rasel Dygowo - Astra Ustronie Morskie 2015-10-25 13:00   1 : 2
37 Wybrzeże Biesiekierz - CHROBRY DRZONOWO 2015-10-24 13:00   2 : 2
38 UKS Unia Białogard - FCSM Kołobrzeg 2015-10-25 13:00   3 : 1
39 Redłovia Redło - Olimp Gościno 2015-10-24 13:00   7 : 1
40 AP TECHNIK ŚWIDWIN - Pogoń Połczyn Zdrój 2015-10-25 12:00   2 : 0
 

Kolejka 9 w dniach 07-11-2015/08-11-2015

41 Pogoń Połczyn Zdrój - Rasel Dygowo 2015-11-07 13:00   3 : 2
42 Olimp Gościno - AP TECHNIK ŚWIDWIN 2015-11-07 13:00   0 : 9
43 FCSM Kołobrzeg - Redłovia Redło 2015-11-08 11:00   13 : 0
44 CHROBRY DRZONOWO - UKS Unia Białogard 2015-11-07 11:30   0 : 9
45 Astra Ustronie Morskie - Wybrzeże Biesiekierz 2015-11-08 13:00    

Tabela rozgrywek ligi: KOSZALIN: II LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ GRUPA 3

RUNDA II - Stan tabeli po ostatniej kolejce


    Razem U siebie Na wyjeździe Mecze bezpośrednie
Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki Zw. Rem. Po. Bramki Zw. Rem. Po. Bramki Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki
1 UKS Unia Białogard 9 27 9 0 0 46:3 5 0 0 20:3 4 0 0 26:0            
2 FCSM Kołobrzeg 9 21 7 0 2 59:8 4 0 0 35:0 3 0 2 24:8            
3 AP TECHNIK ŚWIDWIN 9 19 6 1 2 40:6 2 1 1 4:5 4 0 1 36:1            
4 Astra Ustronie Morskie 8 18 6 0 2 35:12 3 0 1 12:8 3 0 1 23:4            
5 Pogoń Połczyn Zdrój 9 15 5 0 4 48:15 5 0 0 46:6 0 0 4 2:9            
6 Rasel Dygowo 9 13 4 1 4 48:20 1 0 2 20:9 3 1 2 28:11            
7 Redłovia Redło 8 6 2 0 6 19:67 2 0 2 16:23 0 0 4 3:44            
8 CHROBRY DRZONOWO 9 4 1 1 7 10:84 1 0 3 3:28 0 1 4 7:56            
9 Olimp Gościno 9 3 1 0 8 7:64 0 0 5 2:41 1 0 3 5:23            
10 Wybrzeże Biesiekierz 7 1 0 1 6 6:39 0 1 4 5:32 0 0 2 1:7